Cesta do krajiny pánevního dna 


pohledem východu i západu

KDY: Každá třetí neděle v měsíci

KDE: LeVITAs, Minoritská 10, Brno

CENA: 1680,- Kč (vč. občerstvení a podkladů pro domácí cvičení)

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Rezervujte si místo včas. Rezervaci Vám potvrdíme mailem.

Co jsou svaly pánevního dna?

Svaly pánevního dna jsou často opomíjenou oblastí lidského těla. V posledních letech se jim pomalu dostává pozornosti a cvičení pánevního dna narůstá na popularitě.

Nefunční pánevní dno způsobuje závažné potíže, které však naráží na tabu intimity lidského těla, a proto se o nich často nemluví - ikontinence, snížený sexuální apetit, snížený prožitek při sexu, povolené břišní svaly.

Nefunkční pánevní dno je však také často spouštěčem bolestí zad, hlavy, kloubů a nezřídka je důvodem chronické únavy. Naproti tomu aktivované svaly pánevního dna jsou zdrojem energie, který je takřka nevyčerpatelný.

Co se naučím na semináři?

Na semináři Cesta do krajiny pánevního dna nahlédnete na pánevní dno nejen z pohledu tělesna, ale také z pohledu emocí a energií. Každý z účastníků si tak najde svoji cestu, díky které své pánevní dno posílí i uvolní. 

Seznámíte se se anatomií svalů pánevního dna a naučíte se sestavu cviků pánevního dna metodou 3x3, pohledem západu i východu.

3 roviny: Tělo - emoce - energie

- svaly pánevního dna - 3 vrstvy

- využití pánevního dna jako barometru našich emocí

- využití pánevního dna jako "energetické pumpy"

3 patra: Hlava - pánev - krk 

- správné uvědomění a nastavení celého našeho těla tak, aby nejen pánevní dno bylo vždy aktivní a využito k účelům, ke kterým nám bylo dáno