Víkendový seminář HJT pro muže

Kdy: 2.12. 2017

Kde: Flash Gym, Brno, Jaroslava Foglara 13

Cena: 3 100,- Kč

Pokud máte zájem o seminář, vyplňte nezávazný formulář níže a my Vás budeme kontaktovat ihned po jeho vypsání.

VÍCE INFORMACÍ
A PŘIHLÁŠKA

Hormonální nerovnováha, otoky, návaly horka a špatná nálada. To trápí jen ženy, otrokyně svých hormonů. Muži jsou v pohodě.

Nebo ne?

Rostoucí bříško, ustupující vlasy, snížený sexuální apetit nebo výkonnost, nedostatek energie, špatná nálada, deprese, potíže s častým močením...

Že se v tom poznáváte? Téměř každého muže v průběhu života rozhodí jeho vlastní hormony. A ačkoliv jsme k tomuto tématu vybrali fotografie z české komedie Muži v říji, málokterý muž se tomu ve skutečnosti opravdu dokáže zasmát. Řešení jsou různá - od mladé milenky po zázračné pilulky.

Hormonální jógová terapie nabízí řešení přírodní, při kterém nemusíte obětovat rodinu a můžete se opět cítit zdravě. Hormonální jóga je postavena na jednoduchých cvicích se specifickým dechovým rytmem a je určena jogínům-začátečníkům i pokročilým. Harmonizuje hormonální systém a tím odstraňuje výše uvedené problémy.

Nemusíte se bát, že to nezvládnete, natož, že se ztrapníte. Nikdo na semináři nemusí o svých problémech mluvit, nikdo nebude vaše trápení rozebírat. A i když jste zvyklí spíše na hokej nebo karate...na mužnosti vám jóga určitě neubere. Právě naopak.