Instruktor jógy - školení

Podmínky pro přijetí do kurzu

- věk minimálně 18 let

- uhrazení ceny kurzu před jeho začátkem

Délka kurzu

- v případě, že nemáte maturitu (nebo máte maturitu, ale chcete studovat 200 hodin, např. kvůli přípravě na kurz Hormonální jógové terapie), je váš kurz s dotací 200 hodin (na termínech 50 nádstavbových lekcí se domluvíte osobně na kurzu)

- s maturitou je kurz s časovou dotací 150 hodin

Kdy, kde a za kolik

KDY:

30. 6. - 9. 7. a 15. - 23. 7. 2017, 

25. 7. 2017 závěrečné zkoušky

denně 9:00 - 17:00 ¨

KDE: Studio hormonální jógy LeVITAs, Brno 

CENA: 16.000,- Kč

Pozn.: Kurz je nutné uhradit bankovním převodem předem (po přihlášení obdržíte fakturu se všemi potřebnými údaji). Po telefonické domluvě s organizátory (Blanka Janíčková, tel. 724 648 545, po-pá 9-17) lze uhradit ve splátkách.

Přihlásit na kurz se můžete přes stránky yoga4yogi ZDE. Vyberte kurz HB1.

Mohlo by vás dále zajímat:

Školení instruktorů Wheel Yogy®

Školení instruktorů AirAcro® párové akrobacie

Školení instruktorů D-Yogi® Fly - cvičení v závěsné sítiKurz Instruktor jógy / Trenér 2. třídy je kurzem rekvalifikačním s akreditací MŠMT (Čj. 015/2015 - 50). Na základě tohoto kurzu je možné požádat o vydání živnostenského oprávnění. 

Kurz zajišťuje Blanka Janíčková, Yoga4Yogi.cz. Specifikem centra Blanky Janíčkové je spojení tradičního pojetí jógy s pojetím fyzioterapeutickým, čehož dosahuje zaměstnáváním fyzioterapeutů ve svém týmu. Taktéž se jedná o kurz, který je v maximální možné míře praktický a zážitkový

Po absolvování kurzu můžete získat, kromě certifikátu v češtině (ten je v ceně kurzu), také certifikát v angličtině, němčině, francouzštině a španělštině (cizojazyčné certifikáty jsou za příplatek). 

Cíl kurzu Učitel jógy

Cílem vzdělávacího programu Instruktor jógy (specializace hathajóga) je výchova instruktorů na základě odborných znalostí z oblastí anatomie, fyziologie, první pomoci, psychologie a pedagogiky, hygieny sportu, výživy a práva, se zaměřením na vedení lekcí hathajógy pro širokou veřejnost.

Na našem kurzu se seznámíte se základy Hathajógy, Ashtanga jógy, Dynamické jógy, Yin jógy, Power Vinyása jógy a jógy pro děti. Hlavním zaměřením je však Hathajóga. 

Kurz instruktora jógy je organizován v rámci časové dotace 150 hodin prezenčně (pro studenty bez maturity je časová dotace 200 hodin prezenčně, nebo pro ty z vás, kteří chtějí studovat 200 hodin). Kurz je zakončen písemnými teoretickými a praktickými zkouškami a osvědčením, na jehož základě je možné požádat o vystavení živnostenského listu. 

Základní vzdělávací programy jsou složeny ze dvou částí: všeobecné a odborné. 

Kurz instruktora jógy nemusí nutné vést k tomu, abyste dále vyučovali jógu pro širokou veřejnost. Instruktorské kurzy jsou i pro toho, kdo chce poznat sebe sama a proniknout do svého nitra a lépe se seznámit s jógou, než je možné na běžných denních lekcích pro veřejnost. Kurz je určen všem, kteří se chtějí stát kvalifikovaným instruktorem a vést lidi a sebe ke zdravému životnímu stylu. 

S jakýmkoliv dotazem se na nás neváhejte obrátit na do-formy@do-formy.cz nebo tel. č. 737 399 816.