ŠÁRKA SIMONIDESOVÁ

Šárka se józe věnuje přes 15 let. Předtím, než objevila cestu jógy, věnovala se jiným cvičebním formám. Byla instruktorkou fitness, osobní trenérkou, trenérkou kulturistiky, bossu, core atd. Vedla i kurzy pro nové učitele jógy. 

Od roku 2009 se věnuje hormonální józe. Certifikaci Hormonální jógové terapie získala přímo od Dinah Rodrigués. Je pro ženy, muže a diabetiky. Pořádá semináře po celé České republice, převážně v Brně, Praze a Jihlavě. Je jednou z prvních lektorek hormonální jógy u nás opravňujících sestavu předávat a vyučovat. Sestavu hormonální jógy cvičí od roku 2009, tedy přes 9 let. Každý měsíc její kurzy navštíví minimálně 120 účastnic. V tuto chvíli tak má za sebou přes 4500 spokojených klientů a klientek.

Je nejen lektrorkou hormonální jógy, ale je současně akreditovanou učitelkou jógy, jin jógy, lektorkou školy pánevního dna. Józe se věnuje přes 15 let. Dříve byla např. intstruktorkou fitness, osobní trenérkou, ale i trenérkou kulturisky, masérkou a instruktorkou bossu rehab, core aj. Tyto zkušenosti z předchozí praxe velmi dobře uplatňuje v současné době hlavně v oblasti anatomie a fyziologie svých klientů a klientek. Na požádání dělá i kurzy na tvoření mandal, na které má také akreditaci, popřípadě řeší i bytový design, či design hl. jógových studií.

Kontaktní údaje:

email: s.simonides@seznam.cz

tel:  724 250 689


diplomy