ŠÁRKA SIMONIDESOVÁ

Šárka se józe věnuje přes 15 let. Předtím, než objevila cestu jógy, věnovala se jiným cvičebním formám. Byla instruktorkou fitness, osobní trenérkou, trenérkou kulturistiky, bossu, core atd. Pracovala také jako masérka.

Od roku 2009 se věnuje hormonální józe. Certifikaci Hormonální jógové terapie získala přímo od Dinah Rodrigués. Je pro ženy, muže a diabetiky. Pořádá semináře po celé České republice, převážně v Brně, Praze a Jihlavě. Je jednou z prvních lektorek hormonální jógy u nás opravňujících sestavu předávat a vyučovat. Sestavu hormonální jógy cvičí od roku 2009, tedy přes 7 let. Každý měsíc její kurzy navštíví minimálně 50 účastnic. V tuto chvíli tak má za sebou přes 1500 spokojených klientů a klientek.

Je nejen lektrorkou hormonální jógy, ale je současně akreditovanou učitelkou jógy, jin jógy, lektorkou školy pánevního dna. Józe se věnuje přes 15 let. Dříve byla např. intstruktorkou fitness, osobní trenérkou, ale i trenérkou kulturisky, masérkou a instruktorkou bossu rehab, core aj. Tyto zkušenosti z předchozí praxe velmi dobře uplatňuje v současné době hlavně v oblasti anatomie a fyziologie svých klientů a klientek. Na požádání dělá i kurzy na tvoření mandal, na které má také akreditaci, popřípadě řeší i bytový design, či design hl. jógových studií.

Kontaktní údaje:

email: s.simonides@seznam.cz

tel:  724 250 689


diplomy