Jiná cvičení

Hormonální jóga je tématem především ženským, a stejně tak je tomu i u problematiky pánevního dna. Často ochablé nebo nedostatečně relaxované. Svaly pánevního dna jsou tématem žen před porodem i po porodu, žen v období přechodu a poslední dobou stále častěji i tématem mužským. 

Funkční pánevní dno přináší nemá jen zdravotní efekt (působí jako prevence i léčba inkontinence nebo neplodnosti), ale i účinek prožitkový (zvyšuje sexuální apetit i prožitek během aktu) a účinek estetický (aktivované pánevní dno zajistí ploché bříško i zvednuté hýždě). 

Právě proto jsme pro vás připravili také seminář Cesta do krajiny pánevního dna pohledem východu i západu, který vede Šárka Simonidesová, a na kterém se naučíte pracovat se svými svaly v oblasti pánve i se svojí ženskou energií.

Ve studiu LeVITAs - můžete využít i jiná cvičení pro Vaši psychickou i fyzickou pohodu.

D-Yogi ® Fly 

je cvičením v závěsné síti kombinující cviky relaxační, protahovací a akrobatické. V nabídce našeho studia jsou nejrůznější varianty lekcí, včetně lekcí pro těhotné a děti. Nabízíme také školení pro instruktory.

AirAcro®

je párovým cvičením s kořeny v cirkusové párové akrobacii. Propojuje výhody funkčního tréninku, balančních cviků a párového strečinku. V našem studiu najdete pravidelné kurzy i workshopy. Nabízíme také školení pro instruktory.

Cvičení s dětmi v šátku podle Anny Kohutové ®

je cvičením pro maminky za přítomnosti dětí v šátku nebo ergonomickém nosítku. Cvičení je zaměřené na poporodní potíže - rozestup břišních svalů, ztrátu kondice, oslabení pánevního dna. V našem studiu najdete pravidelné lekce. Nabízíme také školení pro instruktory.